Marcin Łazarski

lazarski

Urodził się 13-tego, jest niedoszłym piłkarzem i człowiekiem z nadpobudliwością ruchową. Absolwent PSM I stopnia w klasie gitary, Karkowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w klasie wokalistyki i aktualny student na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Autorsko, oddaje się pracy w zespole De Trebles, którego jest liderem, kompozytorem muzyki oraz autorem tekstów. Choć czasem myśli, że powinien zostać entuzjastą księgi gatunków zagrożonych, to wie, że jeszcze jest wielu, którzy słuchają a nie tylko słyszą tą muzykę co on.

 

 

 

Ulubionymi gatunkami muzycznymi są:

 

- Funk, gospel, jazz, soul

 

 

 

Zwycięzca telewizyjnego programu „Szansa na sukces” z Anią Dąbrowską.

 

Wraz z zespołem De Trebles laureat wielu konkursów i festiwali m.in. na interpretację piosenek Marka Grechuty, zwycięzca VIII Wrocławskiego Festiwalu Form Muzycznych, finalista konkursu supporującego amerykańskiego muzyka Terrance’a Quaites, zwycięzca konkursu Mute Studio w Dąbrowie Górniczej i zdobywca III miejsca w „Rockowaniach Pałacowych”.

 

 

 

Wystąpił podczas międzynarodowego festiwalu „Starzy i Młodzi, czyli Jazz w Krakowie 2009” w koncercie młodej sceny jazzowej.